آدرس : تهران ، کیلومتر 5 جاده مخصوص کرج ، ساختمان شرکت آباد راهان پارس

021-48620640

آباد حفار پارس

درباره ما

شرکت آباد راهان پارس یکی از مقتدر ترین و خوشنام ترین شرکت های ساختمانی و راهسازی ایران است و از سال 1372 در پروژه های مختلف راهسازی و ساختمانی در داخل و خارج ایران مشغول فعالیت است . به منظور انجام عملیات زیر بنائی بسیاری از پلها و سازه های مورد قرارداد خود در سال 1389 اقدام به تشکیل شرکت آباد حفار پارس نموده و از همان سال تاسیس همکاری در بخش عمده پی های عمیق پروژه های مختلف مملکتی و عملیات حفاری و شمع ریزی آنها مشارکت داشته است که لیست آن در پروژه های انجام شده منعکس شده است .
چون عملیات اجرایی شمع بتنی درجا به عنوان اولین قدم عملیات سازه ای است مانند سایر اجزاء سازه از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین کلیه عملیات بایستی مطابق موازین فنی و علمی خود به انجام برسد که عمر پروژه های مرتبط را هر چه طولانی تر نماید.
این شرکت با برخورداری از بهترین ماشین آلات حفاری آخرین تکنولوژی های دنیا در اختیار دارد و همچنین با استفاده از کادر فنی و علمی مجهز و کار آزموده به ثمر رسانده است به طوری که فعالیت های اجرا شده مورد تایید و تشویق بسیاری از کارفرما های محترم بوده است .
مقداری از این تقدیر نامه ها در بخش تقدیر نامه قابل مشاهده است .اعضاء هيئت مديره اين شرکت که هر يک سابقه طولاني در اجراي پروژه هاي مختلف عمراني دارند به شرح زیر است :

فریدون هاشمی

 مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

لیسانس راه و ساختمان

 فرزاد اناری

عضو هیئت مدیره

مهرداد چوبدار

نائب رئیس هیئت مدیره

کارشناسی ارشد مدیریت 

قباد چوبدار

رئیس هیئت مدیره

دکترای مدیریت اجرایی

دکترای شهرسازی